Spoznajte náš tím, ktorí sa stará o príjemný a komfortný život v našom zariadení.

tomas hyben 2

Ing. Tomáš Hyben, PhD.
riaditeľ
+421 907 100 000
info@domseniorov.sk 

Nunc dictum rutrum accumsan. Maecenas tempor pellentesque dolor, ut vehicula justo luctus a. Nullam neque nulla, rutrum ac volutpat in, dapibus quis justo. Integer semper faucibus neque, eget rhoncus diam interdum ut. Nulla id ante mauris. Sed eleifend ante eget diam gravida ultrices. Pellentesque sollicitudin nisl vel massa lacinia at dictum quam accumsan. Donec id velit urna. Praesent gravida lacus in ante hendrerit eget vehicula metus rhoncus. Mauris fringilla molestie urna vel hendrerit. Sed in nisl at magna porta tincidunt eu eu nulla. Nunc dictum rutrum accumsan.

Mgr. Katarína Hybenová, PhD.
asistent riaditeľa / projektový manažér
+421 918 646 293
katarína.hybenova@domseniorov.sk

Ak sa v zariadení rozhodnete navštíviť pána riaditeľa, najskôr sa stretnete s pozitivizmom našej Katky, ktorá sa vždy snaží svojím úsmevom pozdvihnúť náladu všetkých v zariadení, a to aj vtedy, keď je vonku nízky tlak, a bolia všetky kĺby. V zariadení pracuje ako asistent riaditeľa, manažuje všetky projekty a ako špeciálny pedagóg a inštruktor sociálnej rehabilitácie vedie individuálne a skupinové terapeutické stretnutia s našimi klientmi. Jej cesta k nám pod Tatry viedla priamo z nášho hlavného mesta, kde sa takmer 10 rokov venovala osobám so sluchovým a viacnásobným postihnutím a svoje skúsenosti naplno využíva aj pri práci s klientmi.

 

jaroslav hajducko

Mgr. Jaroslav Hajdučko
manažér kvality
+421 908 991 769
hajducko@domseniorov.sk

Jaroslav začínal v zariadení ako inštruktor sociálnej rehabilitácie a najbližšie vzťahy mal práve s klientmi. Denne im svojim širokým úsmevom a nekonečnou trpezlivosťou ukazoval slnko, aj keď bolo zamračené. Dnes je Jaroslav zodpovedný za dodržiavanie nastavených štandardov kvality starostlivosti o klienta a manažér inštruktorov sociálnej rehabilitácie a fyzioterapeutov, ktorí klientov nenechajú bez aktívnej činnosti. Premýšľa o Dome seniorov Tatranská Štrba komplexne a má oči všade. Je o ňom dobre známe, že má rád systematickosť, preto sú vtipy na túto tému viac než na mieste.

Marcela Bohunciak

Marcela Bohunčak
manažér opatrovateľského a ošetrovateľského úseku / vedúca sestra
+421 903 737 559
bohuncak@domseniorov.sk

Marcela cez deň manažuje úsek opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti, čiže zdravotné sestry a opatrovateľov v zariadení, a po večeroch manažuje svojich dvoch energických chlapcov doma. Okolo organizácie ľudí sa točí celý jej život, na čo si vôbec nesťažuje. Marcela v zariadení koordinuje poskytovanie lekárskej starostlivosti, odborných lekárskych vyšetrení a dohliada na kvalitnú opatrovateľskú starostlivosť so zachovaním individuálneho prístupu ku klientovi. Učil ju sám život a jej kľukaté cestičky do Domu seniorov Tatranská Štrba viedli cez neurologické oddelenie JIS, zubnú ambulanciu alebo prácu v ADOS-e.

silvia havranova

Mgr. Silvia Havranová
manažér úseku výživy a stravovania / asistent výživy
+421 52 711 32 00
havranova@domseniorov.sk

Silvia je v Dome seniorov Tatranská Štrba expert na lásku. Prečo? Lebo predsa láska ide cez žalúdok! Silvia má rada dobré a zdraviu prospešné jedlo, preto nepracuje nikde inde ako manažér úseku výživy a stravovania. Venuje sa zostavovaniu jedálnych lístkov podľa typu stravy s prihliadaním na individuálne potreby a diéty klientov, ktoré im odporučil lekár. Vedie tím ľudí, ktorí vedia upiecť domáce buchty ako od babičky a uvariť bryndzové halušky ako zo salaša. Silvia má vysokoškolské vzdelanie v oblasti výživy a stravovania.

iveta valkova

Mgr. Iveta Vaľková
manažér úseku sociánej starostlivosti o klienta / pôsobí ako sociálná pracovníčka
+421 904 413 414
valkova@domseniorov.sk

Iveta je chodiaca encyklopédia s informáciami o sociálnych službách. Je prvým kontaktom so záujemcom o umiestnenie do zariadenia a pre rodinných príslušníkov má v portfóliu pracovnej náplne aj sociálne poradenstvo. Jej práca súvisí so všetkými administratívnymi papierovačkami, bez ktorých by sa v Dome seniorov ani lístok nepohol. Iveta vedie evidenciu záujemcov, ako aj komplexnú agendu umiestneného klienta, uzatvára zmluvy alebo komunikuje s inštitúciami pri vybavovaní rôznych sociálnych potrieb klienta... Iveta sa rada v živote aj v práci riadi mottom: „Mať rád ľudí a milovať ľudí, to je celé tajomstvo a snáď jediný recept na šťastie.“ Ján Werich.

Kontaktujte nás / Dohodnúť stretnutie