DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** hľadá do tímu nové posily.

Pozícia ZDRAVOTNÁ SESTRA / OŠETROVATEĽKA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Poskytovanie ošetrovateľskej (NIE opatrovateľskej) starostlivosti pre klientov zariadenia, a to najmä: kontrola a sledovanie zdravotného stavu klientov; podávanie liekov, liečiv a injekcií klientom; dávkovanie liekov; meranie tlaku a glykémie; príprava klientov na lekárske vyšetrenia; evidencia ošetrovateľských výkonov; komunikácia a spolupráca s lekármi a zdravotníckmymi zariadeniami.

Zamestnanecké výhody, benefity: Zamestnanecké stravovanie zdarma; príplatky k platu v zmysle zákonníka práce; práca v novom, príjemnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní: Termín nástupu možný ihneď

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: Ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Schopnosť pracovať v tíme, aktívny prístup k práci; zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita; bezúhonnosť, fair-play komunikácia, vysoké morálne predpoklady; skúsenosti s IS CYGNUS výhodou.

Kontaktná osoba: Marcela Bohunčák

V prípade Vášho záujmu pracovať v DOME SENIOROV Tatranská Štrba*** nás kontaktujte.

 

Kontaktujte nás

 

Kontaktujte nás / Dohodnúť stretnutie