Za naše schopnosti hovoria hlasy našich klientov a ich najbližších. Čo o nás povedali?

muz 1

Ďakujeme za príkladnú starostlivosť o otca. Celkovo zariadenie hodnotíme pozitívne. Trval čas, kým sme našli zariadenie, s ktorým je spokojný otec, aj my ako rodina. Prajeme veľa síl a trpezlivosti pri každodennej starostlivosti.

Milan B.

zena 1

Milý personál, dobrá starostlivosť, krásne prostredie, množstvo aktivít a hlavne čo mám môj otec najradšej je spev, ľudové piesne pri ktorých si pospomínajú na svoju mladosť

Anna M.

zena 2

Chcem sa poďakovať za starostlivosť pri mojom zhoršenom stave. Mirke ďakujem, že sa postarala o všetko. Ďakujem tiež sestrám a opatrovateľkám. Boli pri mne a pani opatrovateľka Anka mi volala večer z domu ako sa mám.

Anna L.

muz 1

Som pracovne dosť vyťažený a preto som rád, že sa môžem spoľahnúť, že môj otec je v dobrých rukách. Vyžaduje zvýšenú starostlivosť, ktorá je tu na špičkovej úrovni rovnako ako aj ostatné služby.

Karol S.

zena 1

Váhala som, či maminku umiestniť do domova pre seniorov. No situácia si to vyžiadala. Som šťastná, že sme našli miesto, kde našla všetko čo potrebuje – skvelú starostlivosť a rodinnú atmosféru a my odborníkov s dobrým srdcom.

Jana B.

muz 1

Moja babka tu našla niečo ako druhý domov. Teší ma keď ju vidím usmiatu a veselú. Vždy mi vášnivo rozpráva ako hrali s kamarátkami karty alebo o kultúrnom programe, o ktorý tu je dobre postarané.

Viktor H.

Kontaktujte nás / Dohodnúť stretnutie